Рятувальники навчали діток правил пожежної безпеки

20 лютого 2018 року фахівці Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели пізнавальну гру для наймолодших. Завітавши в гості до вихованців дитсадка № 24 м. Чернівців, рятувальники навчили діток правил пожежної безпеки, пояснили їм про небезпеку ігор з вогнем та розповіли, хто такі працівники Служби порятунку і в чому полягає їх робота.
Під час зустрічі фахівці Управління пояснили дітям середньої та старшої груп, чому малечі заборонено самостійно користуватися електроприладами в домі, вказали, що розпалювати вогонь сірниками чи запальничками можна тільки дорослим, розповіли, як потрібно діяти під час пожежі. Зокрема, рятувальники наголосили діткам, що у разі виникнення вогню в домі небезпечно ховатися у важкодоступних місцях, а навпаки, слід якнайшвидше вийти із приміщення та кликати на допомогу.
Щоб спілкування з вогнеборцями було ще цікавішим, фахівці Управління провели ігри з дітками на протипожежну тематику та влаштували вікторину. Після цього, вихованцям дитсадка продемонстрували повчальні мультфільми про те, що вогонь може бути одночасно і ворогом, і другом, тому необхідно дотримуватись правил безпеки при поводженні з ним.
Також працівники Служби порятунку дали дітворі приміряти бойовий одяг рятувальників і захисні каски. Малеча була вражена, адже багато діток вперше побачили справжніх вогнеборців, а, примірявши рятувальне спорядження, ще й себе відчули маленькими рятувальниками.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *