Семінар-практикум для батьків «Адаптація дітей раннього віку» в ДНЗ №9

Початок відвідування дитиною дошкільного навчального закладу є новим етапом у її житті та починається періодом адаптації. З метою ознайомлення батьків з проблемою адаптації дітей до умов ДНЗ, пошуку ефективних засобів взаємодії з дитиною та батьками  в  адаптаційний період  в дошкільному навчальному закладі №9 13 грудня відбувся семінар-практикум для батьків  «Адаптація дітей раннього віку до умов ДНЗ»,  який підготували та провели вихователь Бушуляк А. А. та практичний психолог Ходаковська К. А.

На початку семінару-практикуму практичний психолог провела з батьками вправу «Кольорова стрічка»,  під час якої вони мали можливість проаналізувати свої материнські якості. У теоретичній частині учасники заходу прослухали інформацію про адаптацію дітей до умов ДНЗ, шляхи та способи її полегшення. Практичний психолог ознайомила батьків з симптоми тривожності  дітей під час адаптації, причинами та способами  її подолання.

У практичному блоці батьки переглянули відеозаписи адаптаційних ігор з дітьми. Вправа «Казка про дитячий садок» надихнула учасників семінару-практикуму на складання окремих історій за малюнками, які потім об’єдналися у єдину казку. Під час вправи «Обмін думками» батьки висловлювали свої міркування щодо полегшення адаптації дітей до умов перебування в ДНЗ.

Батьки брали активну участь у обговоренні питань щодо адаптації дитини до умов ДНЗ.  Семінар-практикум пройшов у дружній та позитивній атмосфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *