Семінар-практикум «Шляхи підвищення ефективності підготовки випускників ЗЗСО до ДПА у форматі ЗНО»

«Нові знання – нові успіхи!» Під таким девізом 8 листопада 2018 року відбувся семінар-практикум «Шляхи підвищення ефективності підготовки випускників ЗЗСО до ДПА у форматі ЗНО» для вчителів суспільних дисциплін на базі Чернівецької гімназії №4. Розпочався семінар із знайомства з навчальним закладом. Директор гімназії Солтисік І.Б. розповів про особливості навчального закладу, а учні презентували історію його становлення.

В теоретичній частині виступали Вовк А.М. (заступник директора Центру якості освіти) та Яремко О.Г. (методист ММЦ) й надали інструктивно-методичні рекомендації щодо якісної підготовки учнів до ДПА у форматі ЗНО.

Під час практичної частини вчителі історії гімназії №4  (Сивак Н.М., Симака Т.Г., Микитюк Т.В.) провели демонстраційні заняття та ознайомили присутніх з досвідом своєї роботи.  Семінар продовжився у Дворику міської Ратуші, де Старик В.П. (голова Українського народного дому в Чернівцях) провів екскурсію по матеріалам експозиції «Буковинська Україна сто років тому». На матеріалах експозиції Карімова А.Г. (методист ММЦ)  організувала практичне заняття по формуванню Web-ресурсів з історії України для підготовки випускників до ДПА у форматі ЗНО.

Підводячи підсумки, учасники семінару-практикуму відзначили актуальність проблеми, яка розглядалася, практичну значимість семінару, висловили слова вдячності всім, хто був причетний до його проведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *