Семінар практикум вчителів біології

18.04.2019 року на базі Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату відбувся семінар практикум вчителів біології на тему: “Впровадження елементів STEAM-освіти на уроках біології”.
Учитель Чернівецького ВСЛІ Сутяга Олександр Станіславович ознайомив учасників семінару з впровадженням елементів STEM-освіти у власний педагогічний досвід при викладанні біології.
Учасники семінару розглянули різноманітні методики STEM та STEAM-освіти. Зауважили, що STEM-освіта – це «навчання навпаки». Запрошені гості семінару-практикуму Чорна Ірина Віталіївна, методист ІППОЧО,  зупинилася на питанні участі учнів у всеукраїнських конкурсах, зокрема «Колосок», як складова STEAM-освіти в Україні. Юзькова Валентина Дмитрівна, доцент ІППОЧО, кандидат хімічних наук, ознайомила учасників з ресурсами для реалізації STEAM-освіти у ЗЗСО. Гнатчук Максим Васильович, судовий експерт НДЕКЦ, розкрив міжпредметні компетентності на прикладі НДЕКЦ.
На практичній частині вчителі мали змогу ознайомитися з презентаціями науково-дослідницьких робіт «Екологічні проблеми Чернівецької області», які представили студенти п’ятого курсу кафедри екології та біомоніторингу ІБХБ ЧНУ.
Сутяга Олександр Станіславович запропонував вчителям на практиці ознайомитися з методом storytelling та інноваційним підходом впровадження STEM-освіти – мейкерство.
Семінар-практикум пройшов в творчій та доброзичливій атмосфері.
Фотозвіт можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *