Семінар-практикум вчителів суспільних дисциплін

1 березня 2018 року на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 33 відбувся семінар-практикум для вчителів суспільних дисциплін з проблеми «Реалізація змістових ліній у оновлених навчальних програмах з історії».
Семінар відкрила методист з суспільних дисциплін ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Карімова Анжела Георгіївна, яка окреслила мету та ознайомила з планом роботи. У стінах школи привітала присутніх директор школи Данко Наталія Миколаївна, яка розповіла про історію школи та презентувала роботу закладу сьогодні.
Яремко Оксана Георгіївна, методист з історії, висвітлила основні теоретичні аспекти семінару та охарактеризувала змістові лінії відповідно до оновлених програм з історії.
Вчитель історії Слюсарева Катерина Миколаївна поділилася практичним досвідом роботи з реалізації змістових ліній на уроці історії.
В рамках семінару-практикуму присутні педагоги, під керівництвом Карімової А.Г., взяли участь у міні-тренінгу «Реалізація мети уроку через розвиток компетентнісного потенціалу предмету» та презентували свої результати роботи.
По завершенні практичної частини вчителі ділилися враженнями, обмінювалися досвідом, висловили слова вдячності всім, хто долучився до проведення семінару.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *