Семінар-практикум з предмету «Захист Вітчизни»

23 листопада 2017 року відбувся семінар-практикум для вчителів предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Навчально-методичні засади організації цивільного захисту, військово-патріотичного виховання учнівської молоді та забезпечення високого рівня викладання предмета «Захист Вітчизни» в закладах загальної та середньої освіти м. Чернівці» на базі Чернівецького ліцею №3 медичного профілю Чернівецької міської ради.

З привітальним словом до учасників семінару звернувся директор ліцею Зегрюк М. Е., який презентував навчальний заклад, його досягнення та плани на майбутнє.
Вчитель ліцею з предмету «Захист Вітчизни» Рябкін О.В. презентував доповідь «Навчально-методичні засади організації та забезпечення високого рівня викладання з питань цивільного захисту, військово-патріотичного виховання учнівської молоді на заняттях з предмета «Захист Вітчизни» в закладах загальної та середньої освіти м. Чернівці».

         
Крім того, перед вчителями виступили представники підрозділів ДСНС, вибухо-технічного відділу Національної Поліції, Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Чернівецької обласної організації Добровільного пожежного товариства. Представником Товариства Червоного Хреста було передано у ліцей пристрій для проведення тренування реанімаційних дій: штучної вентиляції легень та непрямого масажу серця.

          
У практичній частині семінар-практикуму було організовано п’ять учбових точок, де на практиці учасникам семінару та учням ліцею (7-мі та 8-мі класи) було продемонстровано, яким чином необхідно діяти у надзвичайних ситуаціях техногенного та природнього характеру, як надавати першу домедичну допомогу постраждалим, проводити реанімаційні дії, правильно користуватися вогнегасниками, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів та яке обладнання використовується рятувальними підрозділами для гасіння пожеж або ліквідації надзвичайної ситуації.

                          

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *