«Школа молодого вчителя» вчителів французької мови

27 листопада 2018 року в гімназії №3 відбувся міський семінар-практикум «Школа молодого вчителя» вчителів французької мови на тему «Нова українська школа. Пріоритети змісту сучасної шкільної іншомовної освіти».

На семінарі були присутні вчителі французької мови шкіл міста Чернівці.

В теоретичній частині семінару були обговорені питання новітніх підходів до вибору методів викладання французької мови в 1 класах. Вчителі Лакуста А.І., Кушнірюк А.С., Гавриш І.І.  розповіли про нові вимоги до написання календарного, тематичного та поурочного планів, представили новий підручник французької мови для 1 класу, поділилися досвідом роботи в початковій школі.

В практичній частині семінару вчитель Осіпкіна О.І. провела урок з учнями 2 класу на тему «Школа». Вчитель Білак Л.П. представила міні-проекти учнів 8 класу на тему «7 чудес України». Вчитель Найда Н.Л. провела конкурс серед учнів 7 класів на тему екологічного виховання.

Після обговорення уроків був проведений практикум для вчителів. Вчитель Кулібаба Л.В. презентувала тести до підготовки учнів до ЗНО з французької мови, а вчитель Кушнірюк А.С. представила тестові завдання на здобуття ліцензії Pro-FLE.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *