Спілкуємося, дискутуємо, вирішуємо…

09 листопада на базі Чернівецької ЗОШ №2 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти під головуванням начальника управління освіти Чернівецької міської ради Сергія Мартинюка.

На початку наради директор ЗОШ №2 Покальська О.М. поділилася досвідом участі закладу в проектах “Бюджету ініціатив”, що допомагають створенню сучасного освітнього середовища.

Пріоритетним питанням наради стало обговорення результатів ДПА (ЗНО) – 2018 з української мови, математики, історії України. Завідувач міським методичним центром Герасим Н.П., методисти  Ткач А.В., Терлецька І.Д. проаналізували сильні та проблемні сторони цієї діяльності в закладах освіти міста за три роки. Визначили методичні підходи до організації якісної підготовки учнів до ДПА та управлінську роль керівників закладів освіти в її забезпеченні.

На нараді також були розглянуті питання про особливості проведення ЗНО-2019 (доповідач – Починок А.І.); про відвідування учнями навчальних занять, про проведення новорічних свят (Застанкевич І.Л.); про організацію в закладах освіти мобілізаційної, фізкультурно-оздоровчої роботи (Цуркан В.В.).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *