Спортивне свято “Перші кроки”

Свято для дітей — це завжди щастя, радість і веселощі!      30 травня у спортивно-оздоровчому комплексі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося спортивне свято «Перші кроки»  для вихованців дошкільних навчальних закладів міста, присвячене  Дню захисту дітей, з метою популяризації здорового способу життя, виховання любові до фізкультури та спорту, розвитку рухової активності, фізичних умінь, навичок та зміцнення здоров’я дітей.

В спортивному святі взяли участь 250 дітей з дошкільних навчальних закладів  № 2, 3, 4, 10, 12, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32, 35, 38, 41, 43, 44, 45, 48, 49, 53. Організували захід для дошкільників управління освіти Чернівецької міської ради спільно з інструктором з фізкультури Цибанюк Олександрою Олександрівною та музичним керівником Гаврилець Жанною Михайлівною ДНЗ №48 «Гніздечко». На святі були присутні  гості: Жукотинський Корнелій Костянтинович, Гешко Іван Тарасович.

Спортивне свято «Перші кроки» стало справжнім святом для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на  спортивному майданчику. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *