Стартував тиждень позашкілля!

З 06 по 10 листопада 2017 року проходить тиждень позашкільних навчальних закладів м. Чернівців, присвячений Дню позашкільника. Заклади позашкільної освіти виступають осередками всієї виховної та культурно-масової роботи з дітьми та молоддю, де забезпечується їх змістове дозвілля.

Дитяча творчість – невичерпна. А живить її дитяче прагнення добра та краси, креативність та майстерність педагогів, які допомагають розкритися дитячим здібностям, емоціям і почуттям. Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій неповторний талант, що заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час.

Першим розпочав святкову естафету Будинок творчості дітей та юнацтва. Педагоги закладу підготували для учнів шкіл Садгірського району захоплюючу квест-гру «Подорож Країною казок». Учасники команд загальноосвітніх шкіл №№ 38, 37, 31, 19 та БТДЮ, прямуючи від майстерні до майстерні, мали змогу виготовити власними руками різні вироби засобами декоративно-ужиткового мистецтва і отримали солодкі сюрпризи.

Будинок творчості дітей та юнацтва з побажаннями творчої наснаги і успішного втілення задумів передає естафету Міському палацу дітей та юнацтва та Міському центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Успіхів вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *