Street Science Day – 2018

У переддень Дня науки, 18 травня 2018 року,  управління освіти Чернівецької міської ради спільно з Чернівецькою філією ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Чернівецьким обласним центром науково-технічної творчості, IT-кластер “Cluster-bit” і ГО «Наукові пікніки в Україні» за сприяння Чернівецької міської ради зорганізували громадський науково-просвітницький захід «bukScience Days” у форматі Дня вуличної науки – Street Science Day.
Його мета – доступним і водночас незвичним способом продемонструвати наукові досягнення, роль інновацій у повсякденному житті, популяризувати наукову діяльність і фах ученого-дослідника, розвивати інтерес до наукової творчості серед молоді.
Партнерами проведення заходу стали: Інститут біології, хімії та біоресурсів, Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук, географічний та економічний факультети Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинський державний медичний університет, Центр робототехніки «Boteon», Комп’ютерна Академiя ШАГ, Школа англійської мови “Mrs. Buchok school” та Художня школа ім. М.Івасюка.
День вуличної науки – Street Science Day передбачав демонстрацію різноманітних хімічних, фізичних, біологічних та інших дослідів, лекторії, майстер-класи з робототехніки та комп’ютерних технологій, практикум з надання долікарської допомоги, воркшоп із сортування сміття, проведення хенд-мейдів та роботу арт-майстерні.
Street Science Day ҆18 проходив на території ЗОШ № 1 м. Чернівці і навколо неї у рамках громадського проекту «buk Nauk» та є частиною відзначення загальноукраїнських акцій «Дні науки 2018» і одним із заходів із реалізації інтегрованої концепції розвитку міста Чернівці, зокрема Ціль ІІІ: Місто науки та креативної економіки.

Дякуємо учнівським колективам та педагогам міста, які взяли участь у Дні науки – 2018 та адміністрації Чернівецької ЗОШ №1 за сприяння та допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *