Свято осені і музики в ДНЗ №10 «Попелюшка»

О! Музика! Яке це справді диво,
Вона підносить в сині небеса,
Ти невагомий і летиш щасливо,
А навкруги простори і краса.

          Чарівний світ музики захоплює, радує і розчулює, відкриває серце і стискає душу, відтворює усе навкруги! Чи не вона – музика один із прийомів виховання у дітей почуттів, вмінь відчувати світ що оточує навкруги. Черговий раз 06 жовтня 2017 року в дошкільному навчальному закладі №10 «Попелюшка» відбулося свято приурочене Міжнародному дню музики та чарівні, багаті Осені. У гарному,  осінньо одягненому залі, діти середньої групи №4 «Сонечко» поринали у незвичайний світ музики і мистецтва. На святі були присутні поважні гості: голова циклової комісії народних інструментів училища мистецтва ім. Сидора Воробкевича – Буришин Олексій Васильович, композитор, український виконавець, педагог, методист Чернівецького ІППО Равлюк Любомир Романович.

На святі діти і батьки мали змогу почути живу гру на бандурі та українську народну пісню у виконанні студентки педагогічного коледжу музичного відділу – бандуристки Тетяни. Познайомитися з різними оркестрами, їх особливостями, послухати у їх виконанні різні музичні твори. Також самі діти продемонстрували вміння співати, танцювати та грати на музичних інструментах.

Апогеєм музичного дійства – стало виконання власних творів гостем свята Любомиром Равлюком. Разом зі співаком співали батьки, діти танцювали. Всі отримали гарний настрій, насолодилися музикою  в усіх її проявах.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *