Свято Осені у НВК “Соломон”

24 жовтня у НВК «СОЛОМОН» відбулось неабиякої теплоти Свято Осені. Неймовірна клопітка праця директора школи Алли Гайсан, класних керівників та учнів (від найменших першачків до дорослих старшокласників) створила неймовірно приязну, щиру та радісну атмосферу. На святі, були присутні батьки та близькі родичі, яким власне і був присвячений цей захід, відчувалась їхня підтримка і переживання за свою дитину.
Учні у казковій формі в образах трудівників-мурашок, бджілок, ховрашків показали працьовитість кожного в осінній період; як варто запасатись садовими і городніми плодами на зиму; цінувати працю кожного і брати приклад із трудівників; що не потрібно ледарювати; виручати взаємодопомогою ближнього. Вражали перевтілення маленьких діток у героїв казки, їхня артистичність та заохочення у цій постановці. Усмішка не зникала з обличчя кожного аж до завершення шкільної вистави.
Протягом свята неодноразово лунко звучали пісні, які виконували учні школи, диригентом були їхні класні керівники. Подивувала віртуозна гра із дзвіночками, а наприкінці в усіх глядачів викликав захват спів зведеного хору.
Пізніше Алла Омелянівна провела паралель свята із Днем подяки. І це справді своєрідна подяка кожної дитини, кожних батьків, учителів один одному за щоденну віддану любов, турботу і надію.

Фотозвіт зі свята можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *