Танцюють задля Перемоги, танцюють завдяки ЗСУ

На виступі “Неогалактики” зібрані кошти на сцені передали воїну і нашому вчителю Ростиславу Гнилозубу.

Аншлаговий благодійний концерт відомого ансамблю хореографічного мистецтва “Неогалактика” відбувся сьогодні у Чернівецькій філармонії.

Заповнена зала, шквал оплесків і неймовірна енергетика юних танцюристів зі сцени. А головне, на концерті було зібрано 62 тисячі грн. для ЗСУ.

На сцені кошти було передано воїну 63-ї окремої механізованої бригади 105-го батальйону, вчителю фізкультури нашого ліцею №18 Ростиславу Гнилозубу.
63-я бригада зараз воює на Донецькому напрямку. А Ростислав перебуває у відпустці та завітав на концерт разом із дружиною та маленькою донечкою.

Начальниця Управління освіти Ірина Ткачук також передала воїнам дрон, який був придбаний на кошти чернівецьких освітян, школярів та батьків з попередніх благодійних заходів.

А керівниці ансамблю Неоніла та Ольга Галак передали Ростиславу та його побратимам червоно-чорний прапор зі словами підтримки учасників колективу.

У своєму слові Ірина Ткачук зауважила, що творчість цього танцювального колективу знана на лише у нас, а далеко за кордоном. Неймовірно талановиті танцюристи – це і їхня наполеглива праця, і величезна робота керівників.

Колектив завжди долучається до різних благодійних проєктів. Надія Шевченко, радниця Чернівецького міського голови з питань креативної діяльності та позашкільної роботи закладів освіти зазначила у виступі, що наші воїни роблять все для нас, а ми повинні робити, що можемо – для них. Власне, для цього Управління освіти й організувало сьогоднішній концерт.

Ансамбль “Неогалактика” був створений у 1995 році. І всі роки працює у Центрі дитячої та юнацької творчості, це один із позашкільних закладів закладів Управління освіти. Тому вдячність на концерті звучала не лише керівникам ансамблю Неонілі та Ользі Галак, а й директорці центру Наталії Галочкіній.

Глядачі побачили кращі танцювальні номери від юних артистів, оригінальні постановки. Виступили і гості концерту – дует “Писанка, театр-студія “Гердан” та співак Василь Данилюк.

У “Неогалактиці” танцюють школярі різного віку, є молодша, середня та старша танцювальні групи.

Сьогодні впродовж двох годин глядачі насолоджувалися мистецтвом народного танцю та долучилося до благородної справи – підтримки ЗСУ.

Вітаємо юних танцюристів та їхніх керівників із сьогоднішнім успіхом!
Також окрема подяка ведучим концерту – директору ліцею №14 Сергію Кізімі та керівниці театру-студії “Гердан” Анастасії Костюк.

Більше світлин можна переглянути на нашій ФБ-сторінці.

Відео з концерту від Чернівецької міської ради:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *