Тематичний вечір пам’яті Володимира Івасюка в дошкільному закладі № 22

Його «Пісня завжди буде поміж нас», і вічно «У Карпатах ходитиме Осінь», і встелятиме шлях «Жовтим листом». Ми ще довго триматимем в руці «Два перстені», щоб подарувати один «Золотоволосці», віритимемо, що «Лиш любов цвіте один – єдиний раз», подумки разом стоятимем біля «Водограю» чи «Ітимем в далекі гори» шукати «Червону руту».

З метою ознайомлення педагогів з життєвим і творчим шляхом відомого українського композитора Володимира Івасюка, розширення уявлень про українську естрадну музику, формування національної свідомості педагогів, виховання любові до українського слова, гордості за невичерпну скарбницю української культури та до 70-річчя від дня народження в нашому дошкільному закладі 04.03.2019р. проведено вечір пам’яті Володимира Івасюка.

Педагоги переглянули відеопрезентацію про життя і творчість основоположника української естрадної музики, автора ста семи пісень, п’ятдесяти трьох інструментальних творів, музики до кількох спектаклів, професійного медика та скрипаля.

Проведено з педагогами інтелектуальну вікторину «Стежками життя Івасюка», конкурс пісенної поезії «Угадай мелодію», у виконанні педагога закладу Ставчанської Ілони Володимирівни прозвучала «Балада про мальви».

Пісенним акордом заходу стало виконання всіма педагогами славнозвісної «Червоної рути».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *