Територія щасливих людей …

24 січня на базі  Чернівецького приватного навчально-виховного комплексу «Соломон» відбувся семінар-практикум для керівників методичних об’єднань предметів духовно-морального спрямування.

«Духовно-моральні цінності у Новій українській школі» – такою була тема спілкування для присутніх.

Відкрила семінар Богачик Т.С.,  заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, з вітальним словом до присутніх звернулися Ісопенко І.Ю., заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та Поштар Г.М., голова Чернівецької міської профспілки працівників освіти.

Зі словами вітання звернулася до учасників семінару  Вітковська Н.П., в.о. начальника управління освіти Чернівецької міської ради. У презентаційному виступі Ніна Пилипівна окреслила особливості полікультурного освітнього середовища у закладах освіти міста та зосередила увагу на його значенні для формування  духовно-моральних цінностей школярів міста Чернівців.

Особливостями інноваційної освітньої концепції розвитку та функціонування  навчального закладу ділилася   Гайсан А.О., директор Чернівецького приватного навчально-виховного комплексу «Соломон».

Актуальні проблеми викладання курсів духовно-морального спрямування в закладах освіти області та практичні шляхи їх вирішення було продемонстровано у методичному вернісажі, який представлений  фрагментами відкритих уроків з курсу “Основи християнської етики” у 3 та 7 класах, фрагментами сімейної розмови «2Я – одне життя» та методичної трибуни учителів християнської етики закладів загальної освіти області.

Освітній процес, що побудований на людських цінностях;  креативний, творчий колектив, який уміє триматися разом; затишні та просторі класи, забезпечені сучасним обладнанням; нове освітнє середовище, у якому діти почуваються безпечно та комфортно; доброзичлива атмосфера спілкування, де думка кожного є важливою; керівник закладу, що цінує кожного вчителя, проводить відкритий урок та почувається щасливим – це не всі секрети колективного успіху сучасного освітнього закладу, Чернівецького приватного навчально-виховного комплексу «Соломон», у центрі якого найдорожча цінність  –  ДИТИНА .

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *