Тільки, щоб мир був на Землі!

    Під таким гаслом в ДНЗ №7 комбінованого типу пройшла зустріч з воїнами АТО. Протягом патріотичного  свята батьки, діти, педагоги та воїни АТО вшановували державні символи, декламували патріотичні вірші, співали пісні. Кожен з них схилив голову та  вшанував пам’ять загиблих  на сході хвилиною мовчання. Завідуюча закладу подякувала воїнам АТО за те, що   вони, з мужністю й вірою в краще майбутнє,  стали на захист нашої Батьківщини,  що кожен з нас чує дитячий сміх, бачить щасливих людей та має над головою блакитне, мирне небо.  Учасники АТО  з повагою і гордістю запевнили, що захищати свою Батьківщину – це був, є і буде священний обов’язок кожного з них.

    Діти  та батьки закладу передали захисникам сувеніри – обереги. Вони переконані, що  подарунки виготовлені з любов’ю будуть оберігати їх життя, додаватимуть впевненості в те, що кожного з них  люблять, за них моляться та  з нетерпінням чекають вдома. Цікавим було проведення флешмобу, під час якого воїни розгорнули 5метровий  синьо – жовтий стяг над головами дошкільників,  що символізувало захист,   щасливе та мирне  дитинство.

      Завершили свято словами вдячності, які пролунали від дітей, батьків та педагогічного колективу «…дорогі наші захисники, ми щиро  вдячні Вам за мужність, відданість та незрадливу любов до рідної Землі.  Ми віримо, що Ви – дорогі воїни, завжди будете прикладом для наших дітей, а діти будуть жити в мирній і щасливій державі. Ми обіцяємо виховувати  дітей так, щоб вони були гідними вашого подвигу,  стали справжніми патріотами своєї держави, боролися за волю, честь і  народ…».

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *