Традиції святкування Великодня в ДНЗ №1

Свято Пасхи недалечко,
Люди звичай бережуть, – 
Розмальовують яєчка,
Пишні пасочки печуть.
Святкування йде віками, –
Це такі чудові дні:
В гості йти, під рушниками
Страви нести запашні

З давніх часів в Україні передаються традиції та обряди свят. Найголовнішим святом для кожного українця є Великдень. В кожних куточках нашої країни ретельно готуються до цього свята. Останній тиждень перед Великоднем називають Білим, Чистим, або Вербним. У ці дні очищають, прибирають усе в господарстві, в хаті, прикрашають хату, вивішують найкращі святкові рушники, килими.
У ДНЗ №1 напередодні свята проходить традиційна виставка творчих робіт батьків та вихованців садочку. Цього року батьки неабияк підготувалися та показали свою майстерність на високому рівні. Проходячи коридорами, нашого садочка. Можна помилуватися колоритністю виробів з лози та в’язання ниткою представили батьки переддошкільної групи. Вміле писанкарство з
використанням буковинського орнаменту показали батьки румуномовної групи.
Батьки середньої групи разом з дітьми продемонстрували великодні листівки з бісеру, паєток та фетру. Старші дошкільники та їхні батьки виготовили декоративні міні-ящики з дерев’яних штапиків оздоблені пасхальною композицією.
Радісно, що батьки долучилися до підготовки пасхальної виставки «Великодні дзвони » і завдяки таким видам роботи діти поглиблюють свої знання про звичаї, традиції Буковини. І те, як ми навчимо малюків цінувати ці знання залежить майбутнє нашої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *