Тренінг для вчителів англійської мови по роботі в пришкільному мовному таборі

28 травня 2019р. в приміщенні Буковинського Медіа-Центру Belle Vue з ініціативи керівника англомовного навчального центру «Mrs. Buchok – English for Young  Learners» Римми Бучок та  учителя початкових  класів Чернівецької ЗОШ №8 Анастасії Донської, тренера НУШ, відбувся тренінг для вчителів англійської мови по роботі в пришкільному мовному таборі.

Після завершеня навчального року учні Чернівецьких шкіл мають можливість вдосконалювати свої мовні навички у пришкільних мовних таборах. В програмі роботи літнього мовного табору враховано широкий спектр лексико-граматичного матеріалу, мовного матеріалу за тематикою, що відповідає  чинній програмі іноземних мов та потребам часу.

Перебуваючи в таборі учні мають змогу покращити свої знання з англійської мови, розкрити свої здібності під час занять, адже тут створена атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри, взаємодопомоги.

Під час тренінгу кваліфіковані спеціалісти Римма Бучок та Анастасія Донська продемонстрували вчителям як зацікавити школярів англійською мовою, допомогти їм здобути необхідні мовні навички, наповнити відпочинок веселим та пізнавальним спілкуванням  та забезпечити змістовне дозвілля. Вчителям було запропоновано концепцію зі створення мовного середовища та покращення мовного рівня учнів, розвитку лідерських навичок, різноманітні розвивальні ігри, руханки, пісні, конкурси.

Наприкінці заходу Олена Леонідівна Кузьміна, заступник начальника управління освіти, вручила пані Риммі Бучок Подяку Управління освіти Чернівецької міської ради за внесок у реалізацію Програми вивчення та популяризації англійської мови в закладах освіти м.Чернівців на 2016-2020 р.р. та сприяння розвитку та функціонування літніх мовних таборів.

Вчителі англійської мови вдячні тренерам за ідеї та продемонстровані форми роботи і сподіваються, що під час перебування у мовному таборі школярі набудуть та удосконалять свої мовні навички, отримають мотивацію для подальшого оволодіння іноземною мовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *