Твій друг – безпечний рух!

В дитинстві майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Вже традиційно в Міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Впродовж тижня керівники гуртків оновили інформаційні стенди з Правил дорожнього руху в навчальних кабінетах, проводили хвилинки спілкування у гуртках з використанням інформаційно-довідкової літератури. На заняттях вихованці доєднались до участі у всеукраїнському марафоні з виготовлення флікерів та організували тематичну виставку малюнків.

Переконані, що наші вихованці усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях та дотримуватися правил дорожнього руху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *