Тиждень духовності в ДНЗ №6

У рамках Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання, на засадах християнських та загальнолюдських цінностей в ДНЗ №6 пройшов Тиждень духовності.

Для дошкільнят було організовано екскурсію до ЧНУ ім.Ю.Федьковича. Діти милувались архітектурою старовинного замку, отримали знання про особливості будівництва, а також про головного архітектора Й.Главку, мали можливість розглянути та сфотографуватись біля пам’ятника цій відомій особистості, на честь якого названо вулицю, на якій розміщений дошкільний навчальний заклад №6.

Нікого не залишила байдужим екскурсія до ботанічного саду, милування квітучим рододендроном та величчю карпатського бука.

Не менш захопливо пройшла подорож до художнього музею з предметами мистецтва буковинських та українських майстрів. Дітей захопила розповідь у виставкових залах, споглядаючи картини, вишиванки, колекцію писанок….

Духовному розвитку дошкільників сприяли заходи, що пройшли у садочку: “Батьківська світлиця”-театралізація казки “Солом’яний бичок”, пальчиковий та ляльковий театри.

Родзинкою завершення Тижня духовності став захід “Етюди душі”, на якому всі присутні насолоджувались музикою серед природи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *