Тиждень соціальної та фінансової освіти в ДНЗ №22

Основи соціально-фінансових знань найуспішніше закладаються в дошкільному віці – найбільш сенситивному етапі життя, коли у дитини формуються уявлення про першочергові потреби сім’ї, свої власні бажання, виникає проблема вибору між «треба» та «хочу».
З метою привернення уваги педагогічної й батьківської громадськості до проблеми виховання соціально-відповідальних та освічених у фінансовій сфері дітей, в нашому дошкільному закладі №22 з 07.05.2018р. по 11.05.2018р. проведено тиждень соціальної та фінансової освіти.
Кожний день тижня був насичений різноманітними заходами. Батьки та педагоги мали можливість взяти участь у майстер-класі «Серветка, як елемент свята», проведеному мамою вихованця, Луцик Г.М., де навчилися майстерності зі складання серветок. Мама вихованки нашого закладу Нестеряк Л.П. провела з дітьми середньої групи «Калинонька» майстер-клас по виготовленню
квітучого дерева з покидькового матеріалу. Всі отримали насолоду та задоволення! На повну у темі економічного виховання розвивалися батьки під час тренінгу, проведеного мамою вихованки Тимофєєвою О.О.
Педагоги закладу підготували відкриті заходи соціально-економічного спрямування: «Подорож до супермаркету», «В гостях у Капітошки», «Люди різних професій», «Іграшковий магазин», «Економічний брейн-ринг», «В пошуках скарбів».
На території закладу було організовано виставку-ярмарку «Нове життя – старим речам». Діти та батьки вчились бережливому ставленню до речей, переглянули виставку поробок з покидькового матеріалу (чудові іграшки та корисні дидактичні ігри), ласували смачною випічкою, фотографувалися біля тематичної фото зони. Вилучені кошти будуть передані в онковідділення
Чернівецької дитячої лікарні, а вживані речі – волонтерам.
Протягом тижня також проходила акція «Здай макулатуру – посади дерево!», функціонувала навчальна зона «Вчимося сортувати сміття» (баки для роздільного сортування сміття, коробка для використаних батарейок), скринька пропозицій, скориставшись якою, батьки ділились своїми враженнями.
Цінністю тижня стало те, що і діти, і їх батьки закріпили фінансові знання, соціальні вміння та навички, які так необхідні сучасній людині для комфортного життя у динамічному соціумі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *