У ДНЗ №5, 23 святкували День захисту дітей!

1 червня – Міжнародний день захисту дітей – це не лише свято для дітей, а особливий день, що нагадує суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, адже дитинство – чудова пора пізнання світу, розвитку і сподівань на світле життя.

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у ДНЗ №5 відбулася розвага «Діти – наше майбутнє». Педагоги організували для дітей веселе дійство із піснями, танцями, вікторинами та конкурсами. Дошкільнята пригадали свої права та обов’язки, проявили спритність та мужність у естафетах, завзято танцювали та весело співали пісні, а на завершення розваги виклали слово «Мир», як побажання, щоб кожна дитина у нашій державі жила під мирним небом, була щасливою від любові, уваги та піклування дорослих!

У ДНЗ №23 відбулось цікаве спортивне свято «Перші кроки». Всі вихованці закладу  під  керівництвом фізінструктора  Єленчук Н.І. провели цікаві  змагання, естафети, розвиваючі вправи та ігри. А веселі клоуни Мармелад і Зефірчик навчали дітей  дружити з фізкультурою, вживати тільки корисну їжу та загартовуватись. На завершення всі отримали цікаві подарунки та гарний настрій на все літо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *