Участь команди гуртківців МЦНТТУМ та ЗОШ №30 в обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання

24 січня, в рамках Року фізики, серед 23 учасників обласного конкурсу з «Радіоелектронного конструювання – 2019», який проводився на базі Чернівецького ОЦНТТУМ, були і вихованці  гуртка «Радіотехнічного конструювання» (кер. Цибуляк Б.І.) МЦНТТУМ та гуртка «Юний технік» (кер. Деркач Н.А.) Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №30. Юні радіоелектроніки показали свої знання з теорії фізики та радіотехніки, розв’язуючи тестові завдання за комп’ютером; практична частина конкурсного завдання полягала у виконанні монтажу компонентів електронного пристрою на печатній платі за електричною схемою.

Видовищною стала третя частина конкурсу – презентація кожним учасником домашнього завдання – власноручно виготовленого пристрою або моделі. Вітаємо команду учасників у складі: Томнюка Нікіти (ІІІ місце), Гуздуб Валерії (ІІІ місце), Черлінка Максима, Горука Олега, Журікова Дмитра з достойним виступом на конкурсі!

Бажаємо подальших успіхів у технічній творчості!!! Дякуємо організаторам змагань за хорошу підготовку та цікавий зміст конкурсу.

Відеосюжет можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *