Україна – щаслива!

 

 «Світ великий, а Україна в нім одна»

Богдан Гаврилишин

          Зміни у наших школах, не відбудуться тільки від того, що ми збільшимо кількість  інноваційних технологій,  зробимо сучасні ремонти чи закупимо нову техніку. Потрібно змінити філософію навчання, саме вона закладена в Новій українській школі. Суть її полягає в наповненні життя сенсами та вихованні на цінностях.

Управління освіти Чернівецької міської ради в межах Проекту HappyUkraine, що є соціальною ініціативою проектування майбутнього, започатковує Проект «Кожен важливий», метою якого є  розкриття персональних та командних   цінностей; місії та візії колективу;  особистого і командного потенціалу, а також  колективне творення «Ціннісного портрету школи».

Пілотують Проект чудові колективи учителів Чернівецької гімназії №5 та Чернівецької спеціалізованої школи І ступеня №23.

Чи можемо ми домовлятися, чути одне одного і будувати успішні спільноти, колективи на основі спільних цінностей? Що для колективу є найважливішим? Якими є цінності  та змісти, що об’єднають педагогічні, учнівські та батьківські колективи?

Шукаючи віповіді на ці запитання, педагоги об’єднались навколо трьох цінностей: ЛЮБОВ, ОСОБИСТІСТЬ, ЖИТТЯ!

Інформаційна довідка: 

У  Проекті використовуються  інструменти та методики, які розроблені в Україні, і які дозволяють в певній системі цінностей зробити дослідження про те, що людей відрізняє і об’єднує в одну спільноту, колектив.

До роботи в Проекті залучено підготовлених членів команди HappyHelpTeam: учителів початкових класів  – Олена Блас (СШ І ступеня №23), Раїса Матоніна (ЗОШ№24),  Анастасія Довбуш (СШ І ступеня №35), Олеся Богдан (СШ І ступеня №35), Алла Харченко (Ліцей №4), Людмила Мішина,  (СШ І ступеня №9),  Ксенія Петращук  (СШ І ступеня №26).

         Запрошуємо охочих до співпраці, бо разом зможемо запропонувати майбутнім поколінням українців школу, яка буде для них сучасною, побудованою на загальнолюдських цінностях  та наповненою сенсами.

 

Методист ММЦ 

Оксана Косован

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *