Український фольклор представили школярі на фестивалі «Чисті роси».

Х лопці та дівчата продемонстрували високу майстерність та підготовку.
◾У міському палаці дітей та юнацтва відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Творчі колективи гімназій, ліцеїв та позашкільних закладів освіти Чернівецької громади змагалися у жанрі фольклорного мистецтва.
◾Треба відзначити, що виступи були добре підготовлені, діти разом із керівниками серйозно готувалися. І це свідчення того, що популяризація українського мистецтва у наших закладах освіти ведеться добре.
Діти представили народні обряди всього календарного року: свято Андрія, великодні гаївки, одягання нареченої, відзначення Івана Купала…
◾Надія Шевченко, заступниця начальника управління освіти з виховної та позашкільної роботи закладів освіти і голова журі відзначила те, що діти серйозно готувалися, підбирали костюми, придумували з керівниками сценки. «Ви мене сьогодні розчулили по-особливому, бо наповнили весь зал своєю енергетикою і показуєте, як любите своє, українське», – зауважила Надія Дмитрівна.
◾Також у журі були Валентина Чолкан, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української літератури ім. Ю. Федьковича, Анастасія Костюк, керівниця театру-студії «Ґердан» та Інна Даніліна, керівниця «Театру юних чернівчан» МПДЮ.
◾Звісно, журі визначить кращих, й імена переможців буде опубліковано на сайті управління освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *