До Дня єднання Управлінням освіти Чернівецької міської ради був ініційований онлайн-флешмоб.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Всі ці заклади отримали дипломи управління.
Отож, кращими визначили:
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Чернівецька гімназія №1 «Вектор», ЗДО «Паросток», ЗДО №44 «Журавлик», Чернівецький багатопрофільний ліцей № 4, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №16, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Будинок творчості дітей та юнацтва м.Чернівці, Коровійський ліцей, Чернівецька гімназія №6 “Берегиня”, Чернівецька гімназія №2.
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Чернівецька гімназія №3
Чернівецька ЗОШ №8
ЗДО №46 «Сонечко»
Чернівецька ЗЗСО №38
Чернівецький ліцей №12.