Увага! Штормове попередження!

За інформацією Укргідрометеоцентру та факсограми ДСНС України в період з 13 по 14 серпня 2019 року на території України очікується різке погіршення погодних умов – пройдуть сильні та дуже сильні дощі з грозами, місцями з градом і шквалами  25 -28 м/с.

      14 серпня у західних областях, прогнозується пониження денної температури повітря до 20-25°С (на 5-10°С.)

Управління освіти Чернівецької міської ради

нагадує про необхідність:

  1. Вжити заходів щодо забезпечення оперативного реагування на надзвичайні події, пов’язані з погіршенням погодних умов, забезпечення сталої роботи систем енерго, газо, водопостачання, зв’язку, а також інших систем житлово-комунального господарства об’єктів системи освіти.
  2. Посилити контроль в зоні адміністративних приміщень та забезпечити оперативне реагування на події і надзвичайні ситуації, що сталися.
  3. Створити в кожному закладі оперативний штаб з метою реагування на надзвичайні події: повалення дерев, обрив проводів та інше, про що повідомляти відповідні служби.
  4. Забезпечити цілодобове чергування відповідальних осіб та бути на постійному телефонному зв’язку.
  5. Оперативну інформацію про події, що сталися терміново надати в управління освіти Чернівецької міської ради за телефоном 53-72-28 (Білоус Сергій Вікторович) та 53-63-17 (Поплета Віталій Євгенович).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *