“Важлива інвестиція у розвиток освіти міста”: завершився перший у Чернівцях освітній проєкт “Школа майбутнього директора”.

Сьогодні у сесійній залі Чернівецької міської ради, в урочистій атмосфері, 32-м випускникам Школи вручили дипломи, сертифікати про підвищення кваліфікації та пам’ятні статуетки. А пам’ятні футболки були вручені завдяки компанії “НатаЛюкс”.
На знак такої події випускники школи одягнули мантії, а всіх їх привітав заступник Чернівецького міського голови Євген Маховіков. Він, як і начальниця Управління освіти Ірина Ткачук відзначили, що міська рада і особисто міський голова Роман Клічук підтримали цей проєкт, адже це – потужна інвестиція у розвиток освіти міста.
Ірина Ткачук подякувала всім працівникам Чернівецького центру професійного розвитку педагогічних працівників на чолі з директоркою Оксаною Косован.
Саме центр 4 місяці реалізовував проєкт спільно з Управлінням освіти, проводив навчання, яке проходило на базі освітніх закладів, а тему інклюзії вивчали в інклюзивній кав’ярні.
Керівники закладів, де відбувалися навчання, отримали Подяки від організаторів. А освітяни, які проводили навчання, а це фахівці центру, діючі директори освітніх закладів Сергій Кізіма, Руслан Іванюк, теж були відзначені.
Треба зауважити, що навчання Школи тривали фактично до урочистого випускного. Адже за дві години до вручення у міській раді випускники Школи представляли власні освітні проєкти. Ознайомитися з цими проєктами можна буде у черговому випуску електронного видання “Чернівці освітні”, яке видає ЦПРПП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *