Вебінар про психологічну допомогу та особливості адаптації внутрішньо переміщених дітей

У сучасному світі життя людини наповнене не тільки задоволеннями, а й загрозливими, неприємними подіями. Так, внутрішньо переміщені діти та їх батьки в умовах війни, на жаль, мали змогу відчути, що життя непередбачуване і не все можна контролювати. Тому питання щодо психологічної підтримки внутрішньо переміщених дітей та створення умов для їх успішної адаптації наразі є досить актуальним.

2 листопада 2023 року відбувся вебінар для педагогів закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади та фахівців психологічної служби ЗЗСО «Психологічна допомога та особливості адаптації внутрішньо переміщених дітей в освітньому просторі».

Психологиня міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради, викладачка кафедри практичної психології ЧНУ імені Юрія Федьковича Наталія Матейчук розкрила наступні поняття: «внутрішньо переміщені діти», «травма», «синдром біженця або синдром Улисса», «втома від співчуття» та ін.; ознайомила учасників вебінару із особливостями емоційно-психологічного стану та поведінковими особливостями внутрішньо переміщених дітей, які пережили травмівний досвід; розкрила проблему адаптації внутрішньо переміщених дітей до нової школи; ознайомила учасників вебінару із специфікою надання допомоги внутрішньо переміщеним дітям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *