Відбулася нарада директорів ЗЗСО

         23 грудня 2020 року, на платформі ZOOM відбулася онлайн-нарада  керівників закладів загальної середньої освіти.

          Начальник управління освіти  Застанкевич І.Л. проаналізувала затверджену педагогічними закладами загальної середньої освіти структуру 2020/2021 навчального року, звернула увагу на обов’язковому дотриманні тривалості канікул і навчального року та надала рекомендації щодо роботи закладів освіти в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 січня до 28.02.2021 року.

           Про особливості організації дистанційної форми здобуття повної загальної середньої  освіти  розповіла Кузьміна О.Л., заступник начальника управління освіти.

        Онофрей А.К., директор Чернівецького НВК «Лідер», ознайомила з  проходженням  інституційного аудиту в закладі та наголосила на важливості окремих питань. 

         Також  на  нараді  розглянуто ряд актуальних питань щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста:  дотримання норм Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти,  особливості атестації вчителів початкових класів, які пройшли сертифікацію, організація і проведення пробної та основної сесії ЗНО-2021.

         Наприкінці наради Кузьміна О.Л., заступник начальника управління освіти, презентувала проєкт Програми розвитку освіти міста Чернівців на 2021-2023 роки та рекомендувала директорам врахувати основні напрями, окреслені Програмою, під час розробки Стратегії розвитку закладів.

       У ході наради активно обговорювалися нагальні питання, зроблено відповідні висновки та надано необхідні рекомендації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *