Відбулася планова нарада директорів ЗЗСО

06.10.2021 року відбулася  планова нарада  директорів закладів загальної середньої освіти Чернівецької  міської територіальної громади. 

        Основні питання наради –  про особливості організації  освітнього процесу  та функціонування  закладів загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

         Олена Кузьміна, заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти міської ради, наголосила на необхідності продовження заходів щодо забезпечення 100% вакцинації працівників закладу з метою організації очного навчання, навіть у  червоній зоні епідемічної небезпеки, та звернула увагу  на  забезпечення якісного освітнього процесу для учнів тих класів, які знаходяться на самоізоляції.            

         Також Олена Кузьміна звернула увагу на  важливі питання щодо  реформування галузі , приведення у відповідність до чинного законодавства мережі навчальних закладів, пілотування НУШ у 5-х класах, організації дистанційного навчання та ведення електронного документообігу.

          Про основні аспекти атестації педагогічних працівників, терміни її проведення та вимоги нового Порядку організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти розповіла Оксана Косован, головний спеціаліст управління освіти.

         Заступник начальника освіти управління освіти   Ірина Застанкевич проаналізувала  виконання  закладами загальної середньої освіти Програми профілактики правопорушень та протидії злочинності на території  Чернівецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

       Водночас було розглянуто питання про підсумки підготовки закладів освіти міста до 2021/2022 навчального року; стан дотримання вимог Порядку переведення та випуску учнів (вихованців) закладів загальної середньої освіти у системі загальної середньої освіти, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні»;  забезпечення підручниками вивчення курсу «Основи християнської етики» у 6-7 класах закладах загальної середньої  освіти; результати оздоровчої кампаніїі влітку 2021 року; проведення моніторингу впровадження реформи шкільного харчування в області та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».

         При обговоренні  важливих   питань  керівникам закладів освіти надано необхідні рекомендації та вказівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *