Відбулося планове засідання колегії управління освіти міської ради

24 грудня 2021 року в приміщенні Чернівецького ліцею № 12  відбулося чергове  засідання  колегії управління освіти Чернівецької міської ради  за участю  членів колегії та запрошених –  Олени Григор’євої, заступника директора Управління ДСЯО у Чернівецькій області, і Анжели Починок, директора Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4.

На засіданні колегії розглянуто два основних питання:

–  Про дотримання норм  харчування, вимог санітарного законодавства, законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів у закладах дошкільної освіти.

–  Про взаємодію інклюзивно-ресурсних центрів Чернівецької міської територіальної громади та закладів освіти міста в контексті визначення індивідуальної освітньої траєкторії дитини.

Любов Гаврилова, завідувач сектору  дошкільної освіти  управління освіти міської ради, проаналізувала  дотримання  закладами дошкільної освіти Чернівецької міської територіальної громади вимог санітарного законодавста при організації харчування.  Детально зупинилася на розробці та впровадженні в ЗДО постійно діючих процедур НАССР  та організації роботи з              1 січня 2022 р. відповідно до  вимог постанови КМУ  від 24.03.2021р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Про взаємодію інклюзивно-ресурсних центрів Чернівецької міської територіальної громади та закладів освіти міста в контексті визначення індивідуальної освітньої траєкторії дитини доповіли Оксана Косован, Любов Чобанюк, головні спеціалісти управління освіти, Юлія Гуменюк, консультант міського центру професійного розвитку педагогічних працівників та директори інклюзивно-ресурсних центрів_Наталя Наход, Людмила Чернецька і Людмила Смірнова. Було зазначено, що  для забезпечення рівного доступу до якісної освіти за найкращими світовими стандартами  у школах почнуть впроваджуватися рівні підтримки відповідно до індивідуальних потреб та можливостей учнів з ООП, як передбачає новий Порядок організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти, який  набуде чинності з 1 січня 2022 року.

Олена Григор’єва, заступник директора Управління ДСЯО у Чернівецькій області, зосередила увагу на деяких аспектах організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти.

Крім того, на засіданні заслухано інформацію щодо стану розгляду звернень громадян управлінням освіти  у 2021 році.

Члени колегії,  обговоривши  актуальні питання, надали свої пропозиції для їх вирішення та прийняли рішення по кожному питанню.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *