Відбувся перший Чемпіонат Чернівців з інженерних наук серед старшокласників ліцеїв.

З понеділка по п’ятницю проходили відбіркові тури, а сьогодні, на базі ліцею №10, відбувся фінал, в якому взяли участь 12 команд ліцеїв Чернівецької громади.
Чемпіонат організував Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» у співпраці з Управлінням освіти Чернівецької міської ради.
На фінал завітали і начальниця Управління освіти Ірина Ткачук та її заступниця Альона Онофрей. Ірина Ярославівна відзначила активну участь ліцеїстів у Чемпіонаті, адже в ньому брали учать і 10-класники і випускники 11-х класів, які зараз здають НМТ.
-Такі інтелектуальні змагання організовуємо у Чернівцях вперше, але сподіваємося не востаннє. Мета Чемпіонату – ближче познайомити старшокласників з інженерним напрямком, з тим, що ми називаємо критична інфраструктура. Машинобудування, механіка, електроенергетика, транспорт… Питання на ці та інші теми є авторськими. Тобто спеціально для Чемпіонату їх розробили викладачі НТУ «ХПІ». Кожен тематичний раунд вів профільний викладач Інституту механічної інженерії та транспорту та Інституту енергетики, електроніки та електромеханіки. Для змагань використовуємо платформу Kahoot. Варто зауважити, що ми також додали питання, які стосуються саме Чернівців. Наприклад, ми бачили стару австрійську електричну шафу і дали дітям відповідне завдання, – розповів організатор Чемпіонату, викладач НТУ “ХПІ” Сергій Петров.
Фінал Чемпіонату складався із трьох раундів, в яких були по 15-20 запитань. За підсумками були визначені переможці:
1 місце – команда Коровійського ліцею;
2 місце – команда ліцею №14;
З місце – команда ліцею №13.
Усі команди-фіналісти отримали сертифікати, а переможці – дипломи і смачні торти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *