Відбувся семінар-практикум вихователів ГПД «Ціннісна орієнтація у вихованні»

Допомогти дитині реалізувати свій пізнавальний, творчий потенціал, навчитися з користю використовувати свій вільний час – є важливими  задачами закладів освіти, що ефективно розв’язуються за допомогою групи продовженого дня. Батьки все частіше вирішують віддавати дитину у школу, у якій діє така група. Вихователі ГПД у свою чергу щодня працюють із учнями в позаурочний час. Крокуючи у ногу із часом, цікавляться реформуванням освітньої сфери, готуються до Нової української школи.

Так 24 жовтня 2017 року, вихователі ГПД шкіл нашого міста зустрілися разом у Чернівецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №6 на семінарі-практикумі, який був присвячений темі ціннісної орієнтації у вихованні, компоненту майбутньої дієвої формули НУШ.

Діяльність, виховні пріоритети, особливості роботи колективу початкової ланки: класоводів, вихователів, вчителів-предметників, бібліотекаря, соціальної та психологічної служби школи презентувала гостям заступниця директора з НВР – Філіп Тетяна Аркадіївна.

 

 

 

Під час семінару-практикуму педагоги-вихователі, які працюють з учнями в позаурочний час, мали змогу обмінюватись практичними порадами у чотирьох активних групах, дискутувати щодо наскрізного виховного процесу освітньої діяльності, про організацію ГПД за моделлю поваги до прав людини та демократії, аналізувати статті, проводили SWOT-аналіз важливості теми «Цінності як визначальна характеристика людського буття: ціннісна орієнтація у вихованні».

Спостерігали відкритий виховний захід і фрагмент клубної години, які мали своє ціннісне забарвлення.


Результатом зустрічі було визначення важливих цінностей колективу вихователів і об’єднання у творчу спільну групу для створення методичного посібника «Організація ГПД у Новій українській школі».

Під час підсумкового «вільного мікрофону» учасниці семінару відзначили, що у формуванні виховного середовища учнів СЗОШ №6 бере участь увесь педагогічний колектив. Поділилися, що відчули атмосферу доброзичливості, взаємодопомоги і взаємної підтримки учителів початкових класів та вихователів ГПД. Подякували за можливість обміну досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *