«Відкрите серце» талановитого «Джерела»

Вареники, деруни, голубці, галяретки і кекси, шарлотки чи пиріжки з вишнями та яблуками, пляцки, смачнющу гарбузову кашу прямо в гарбузі  можна було придбати на благодійному осінньому ярмарку в ДНЗ №24 ЦРД «Джерело». А ще мехенді (розпис хною), та майстер – клас з виготовлення осінніх підвісок (вихователі Котирло М.В., Радомська І.В.). Вже вдев’яте ярмаркує дошкільний заклад. Святкову програму підготували вихованці старшої «В» групи  (вихователі Библюк Л.Д.. Библюк М.В., музичний керівник Равлюк В.Р.)

Батьки відгукуються із задоволенням, вони вже чекають цього ярмарку, готуються до нього. Серед покупців – учні шкіл в які ідуть наші випускники, зокрема ЗОШ №24, ліцей №4, гімназія №1, вчителі, батьки та чернівчани, які звернули увагу на оголошення перед закладом, наші друзі-волонтери з ГО «Добротворець».
Акція «Відкрите серце», започаткована Максимом Дацієм, набуває обертів, ми не могли не долучитися до неї, адже це допомога дошкільнятам, які, на жаль, вже добре знайомі з вибухами снарядів та прильотами градів. Колектив планує закупити та виготовити дидактичні ігри, методичну та художню літературу, наочність для проведення занять українською мовою. А також поділиться сценаріями  свят та занять, розроблених в установі. Діти закладу виготовили поробки «Наш садок», які передадуть  малюкам з Луганщини. Звичайно не забудемо про наших підопічних з дитячого відділення обласної психіатричної лікарні.

Всього на ярмарку виручено –  12 504 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *