Відкрито комунальний заклад дошкільної освіти №54 “ЗЕРНЯТКО”

    23 серпня 2019 р.  став незабутнім днем для дошкілля нашого міста. У центральній частині міста відкрився новий комунальний заклад дошкільної освіти комбінованого типу №54 «Зернятко»,  за адресою вул.Вірменська 17-А, який розрахований на 4 групи (100 місць).

Особливістю закладу є сучасна архітектурна будівля, зі   створеними  безпечними, сучасними,  комфортними умовами для здорового росту та розвитку діток. Відкриття закладу дошкільної освіти дасть можливість частково розвантажити  групи в діючих закладах центральної частини міста. В ньому функціонуватимуть 2 групи з українською мовою навчання для дітей 2-3 років та 2 різновікові групи з румунською мовою навчання.

 

Міська влада посприяла створенню сучасного освітнього простору: в закладі     обладнано музично-спортивний зал, 4 просторі групи, спальні, в яких створено  по-справжньому сімейний затишок та  передбачено окремі осередки для гри, відпочинку, харчування та занять різними видами діяльності;  навчальні кабінети (практичного психолога, гурткової роботи), медичний кабінет, харчоблок, пральню.

На території закладу створено безпечні та сучасні ігрові майданчики, альтанки для прогулянок дітей на свіжому повітрі з  сучасним ігровим обладнанням для рухової діяльності дітей та спортивний майданчик для проведення занять з фізичної культури та спортивно-масових заходів.

Вже 2 вересня 2019року новий садок гостинно зустріне своїх вихованців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *