Відкриття виставки «Федькович НЕ відомий»

24 жовтня 2019 року о 15. 00  у Чернівецькому обласному художньому музеї (Центральна площа,10) відбудеться відкриття виставки «Федькович НЕ відомий» (образ славетного краянина у контексті образотворчості краю у ХХ – поч. ХХІ ст.)
До відзначення 185-річчя від дня народження Юрія Федьковича у Чернівецькому художньому музеї впродовж жовтня – листопада розгорнуто дві експозиції: п’ята міні-виставка «Моїх країв співучі птиці» (письменники Буковини ІІ пол. ХІХ – поч. ХХ ст.) та виставка «Федькович НЕ відомий». На ній представлені мистецькі твори ХХ – поч. ХХІ ст. із фондів ЧХМ та з авторських колекцій художників В. Гамаля та О. Петращук-Гинги, раритетні видання к.19 ст. й поч. ХХ ст. (експонуватимуться лише два дні!!!), що надані поважними книгозбірнями Чернівців.
Вагомо доповнюють експозицію матеріали пересувної виставки Чернівецького літературно-меморіального музею Ю. Федьковича, копії сторінок газети «Буковина» (березень 1886 року), сучасні видання творів Ю. Федьковича та дослідження про славетного краянина.

Дякуємо за співпрацю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *