Відкритий і прозорий освітній заклад

Впродовж двох днів тривав тренінг для директорів чернівецьких гімназій та ліцеїв, присвячений трансформації закладів освіти на засадах відкритості та прозорості.
Керівники закладів загальної середньої освіти знайомилися із сучасним посібником-порадником “Освітній навігатор” – збірником методичних рекомендацій для стейкхолдерів – всіх зацікавлених, у сфері освіти.
А також опанували новітні інструменти та практики, які допоможуть школі функціонувати на засадах доброчесності, прозорості та відкритості.
Тренінг був організований Офісом доброчесності НАЗК та за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI).
До учасників тренінгу завітав заступник міського голови Юрій Лесюк з вітальним словом. Також Юрій Миколайович наголосив на важливості впровадження практик доброчесності в освітній процес ЗЗСО м.Чернівці.
Матеріали для закладів загальної середньої освіти розроблені таким чином щоб стати допоміжними для організації діяльності школи на основі цінності доброчесності. Рекомендації охоплюють відповіді на питання, пов’язані з викликами доброчесності у різних сферах діяльності ЗЗСО: фінанси; документообіг; взаємодія з педагогічною спільнотою; залучення батьків та учнівства; розвиток власних управлінських навичок як очільника освітнього закладу.
Відтак, з метою інформування цільової аудиторії про розроблені рекомендації, а також задля підвищення спроможності освітніх лідерів реалізовувати необхідні трансформації для створення доброчесного освітнього середовища, і було започатковано серію регіональних тренінгів для директорів шкіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *