Відзнака Президента України!

Свідоцтва та знаки лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2017 року вручив лауреатам Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з молодими науковцями, викладачами і ректорами університетів, яка відбулася в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Організатором урочистостей є Міністерство освіти і науки України в особі Міністра освіти і науки України – Лілії Гриневич.

На церемонію були запрошені молоді науковці з усієї України. Глава держави вручив премії за 11 робіт 23 вченим. За високі результати у науково-дослідницькій діяльності, зокрема постійні перемоги на ІІІ етапі МАНу відзначено також одного з кращих учнів міста – випускника Чернівецького ліцею №1 Миколу Веремчука.

У фойє корпусу, де проходила церемонія нагородження, було розгорнуто виставку, на якій експонувалися проекти лауреатів. За словами Президента України, ці розробки свідчать про дуже важливу річ – що наші вчені не лише опанували сучасні технології, сучасні прилади, а створюють та вдосконалюють ці підходи та пропонують нові способи вирішення проблем у різних сферах.

Щиро вітаємо Миколу та бажаємо наступних злетів та перемог!

За матеріалами Офіційного Інтернет-представництва Президента України Петра Порошенка, фото з офіційної сторінки Адміністрації Президента України у Facebook та особисто від М.Веремчука.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *