VII міський фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Садгірські коралі»

Осінь часто називають меланхолійним часом. З її приходом дні стають коротшими, погода хмуриться і сонечко гріє вже не так сильно. Однак, у Будинку творчості дітей та юнацтва сумувати ніколи, адже тут вже традиційно пройшов VII міський фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Садгірські коралі». Це довгоочікуване свято творчості, талантів, нових ідей, у якому взяли участь найталановитіші діти закладів позашкільної освіти міста Чернівців.

Вразила гостей свята своєю оригінальністю та різноманітністю виставка робіт вихованців гуртків творчого об’єднання декоративно-ужиткового мистецтва «Намисто».

Програма фестивалю була дуже насиченою та яскравою. Вихованці гуртків мали змогу взяти участь у дискусії в стилі мультимедійного ток-шоу «Займи позицію», де активно висловлювали свою думку щодо збереження навколишнього середовища та використання вторинної сировини;   майстер-класі з виготовлення «Еко-торбинки» та у розважально-ігровій програмі «Дбайливий господар».

Родзинкою фестивалю стало Ukrainian Fashion Show «Котилася торба», у якому вихованці та педагоги БТДЮ демонстрували власну колекцію ексклюзивних сумок, торбинок і супроводжували її цікавими фактами з історії моди.

В рамках фестивалю пройшло міське методичне об’єднання керівників гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, на якому презентувався творчий проект та майстер-клас керівника гуртка-методиста Воронюк Г.Ш.

Свято пройшло на хвилі позитиву та гарного настрою. Усі вихованці  ЗПО міста отримали сертифікати учасників фестивалю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *