Вітаємо Аллу Гайсан з почесною нагородою!

Алла Гайсан – директор навчально-виховного комплексу «Соломон». Алла Омельянівна креативний, ініціативний освітній менеджер, виступає трансформатором оновленого змісту освіти, освітніх технологій, форм та методів навчання, виховання й розвитку особистості, а також є співавтором оригінальної освітньої системи виховання підростаючого покоління.
7 червня 2019 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди найталановитішим педагогічним працівникам, молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік. Аллу Гайсан, директора навчально-виховного комплексу «Соломон», було нагороджено премією Верховної Ради України. 
«Верховна Рада України ставила за мету піднести роль та авторитет педагога в суспільстві, підвищити престижність праці вчителя, вихователя, майстра виробничого навчання, керівника гуртка», – уточнив він і підкреслив , що вручення цієї премії стало хорошою традицією – цього року премія вручається вже вдесяте!
«НВК «Соломон» – один з найпотужніших закладів освіти міста Чернівці. У Всеукраїнському рейтингу за результатами предметних олімпіад серед приватних шкіл заклад посів перше місце. Пріоритетними завданнями діяльності навчального закладу є виховання молодого покоління в дусі християнських моральних цінностей, в дусі патріотизму та любові до родини та української землі. А основний підхід в навчально-виховному процесі ґрунтується на трьох принципах: сучасність, індивідуальний підхід та християнська атмосфера! Вірю, що не одне покоління школярів отримає якісну освіту в нашому закладі, яка ґрунтується на засадах духовно-моральних цінностей», – зазначає Алла Омельянівна.
Довідково. Щорічна премія Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів заснована Верховною Радою України у 2006 році з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищення престижності вчительської професії.
Фото можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *