Вітаємо та вболіваємо!

Пауль Пшенічка, вчитель фізики та астрономії Чернівецького ліцею №1, став одним з 5-ти кращих вчителів України.

Міжнародну премію Global Teacher Prize 2014 року заснував арабський мільярдер Санні Варкі. Її мета – знайти найкращих учителів-новаторів з усього світу та відзначити переможця нагородою в 1 000 000 доларів. 2015 року найкращою викладачкою на планеті визнали американку Ненсі Етвелл, яка запропонувала викладати літературу у формі воркшопів із читання та письма. А 2017 року переможницею стала Меггі Макдоннел, яка боролася з проблемою самогубства серед підлітків у віддаленому селі на півночі Канади.

Навесні цього року громадська спілка “Освіторія” організувала національну премію Global Teacher Prize Ukraine, мета якої не лише знайти новаторів в освіті, а й підняти престиж професії вчителя. Переможець отримає 100 000 гривень, всебічну підтримку в заповненні заявки на світовий етап конкурсу та разом із п’ятіркою фіналістів поїде на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де й назвуть ім’я кращого вчителя у світі. Топ-5 номінантів також отримають рік безкоштовного підвищення кваліфікації від “Освіторії”.

У 20-ку кращих ввійшов і знаний вчитель з Чернівців – Пауль Пшенічка. 18 вересня журі обрали топ-5 педагогів і Пауль Пшенічка у числі кращих.  Тепер на Пауля Францовича чекає подорож до Об’єднаних Арабських Еміратів, де назвуть кращого вчителя світу.  Окрім того, ми можемо Пауля Пшенічку назвати ще й кращим народним вчителем. За свого фаворита можна голосувати за посиланням https://tsn.ua/special-projects/teachersmatter/

Ось що про чернівецького педагога пишуть у Global Teacher Prize:  Паул Пшенічка – учитель фізики й астрономії з Чернівців, який успішно виступає на TEDxKyiv, а його учні легко вступають на технічні відділення ВНЗ нашої країни та за кордоном. Багато хто з них зробив кар’єру науковця, дослідника, викладача університету чи шкільного вчителя. Пан Пауль дає можливість учням самовиразитися та досягти успіху, постійно створюючи для цього умови як у позакласний час, так і під час уроку. Його завдання нетривіальні й згадуються учнями навіть через багато років.

Джерело: http://acc.cv.ua/chernivtsi/26539-paul-pshenichka-u-liderakh-trivae-narodne-golosuvannya-za-krashchogo-vchitelya-ukrajini.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *