Воркшоп для молоді «Громадська участь в місцевому бюджетуванні»

До уваги учнів 10-11 класів! У Чернівцях 20 вересня  відбудеться воркшоп для молоді «Громадська участь в місцевому бюджетуванні». Захід проходитиме у приміщенні Інформаційного центру Інтегрованого розвитку Чернівців 2030, офіс GIZ за адресою: вул. Головна, 16. Реєстрація з 14:00, початок заходу о 14:30, закінчення о 17:30.

На заході представники молоді дізнаються про принципи місцевого самоврядування, тонкощі формування міського бюджету та методи залучення до процесів прийняття рішень молодих жителів міста. А також, навчаться виявляти проблеми і потреби міста та матимуть можливість розробити якісну проектну заявку на участь у конкурсі проектів Громадського бюджету.

До участі у заході запрошуються молоді та активні жителі міста, учні старших класів.

Отримати додаткову інформацію про захід, а також підтвердити своє бажання взяти участь можна за адресою invest@rada.cv.ua (до 18-00 год. 19.09.2019 року).

Захід проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ  у рамках Ініціативи «Громадська участь в місцевих бюджетах», яка є частиною «Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформування державного управління», підтримує окремі муніципалітети в Україні, Вірменії та Грузії в посиленні громадського бюджету. Проект реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Програма воркшопу для молоді 20.09 Чернівці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *