Всеукраїнський День дошкілля в Чернівцях

Всеукраїнський День дошкілля започатковане ще у 2006 році, з ініціативи загальноукраїнських видань для працівників дошкільної освіти, а у 2010 році на І Всеукраїнському з’їзді працівників дошкільної освіти прийняте рішення про відзначення цього свята на державному рівні.  Первісно у проекті датою відзначення обрали 27 вересня, та зрештою приурочили до свята Віри, Надії, Любові та Софії — до 30 вересня.

У народі кажуть, що дитинство – це ранок, а ранок має бути щасливим.  2115 працівників дошкільних закладів освіти з дня у день працюють на благо 10393 найменших мешканців, які  виховуються у «дошкільній родині»  Чернівців.

З нагоди  святкування  Всеукраїнського Дня  дошкілля 28 вересня 2018 року у  Центрі  дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості.  Ми вдячні педагогічним колективам ДНЗ №4, 9, 10, 19, 20, 21, 27, 38, 40, 44, 53, які долучилися до підготовки та організації свята.

Ми вітаємо всіх «дошкільників та дошкільниць» із професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість, знання та любов.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *