Всеукраїнський конкурс “Учитель року -2024” стартує!

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є конкурсом професійної майстерності вчителів, який щорічно проводиться на державному рівні на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року» з метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві, стимулювання участі педагогів у процесах становлення та розвитку ефективної національної системи освіти,  популяризації кращих і новітніх педагогічних практик

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 07.06.2023 № 705  Конкурс «Учитель року» у 2024 році проведуть у чотирьох номінаціях:  «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література»,  «Фізика».

Конкурс проходитиме відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638 (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України  від 08.09.2021 № 941),  з  дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

Передбачається,  що конкурс  відбудеться  у два тури:

І тур –  листопад 2023 року – лютий 2024 року( в один або декілька етапів);

ІІ тур – квітень – травень 2024 року.

У кожному турі  будуть такі випробування як «Майстерка», «Методичний практикум», «Практична робота», «Тестування» та «Урок».

Міністерство освіти і науки оприлюднило лист від 23.08.2023р.  № 1/12626-23  «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», з яким  можна ознайомитися на сайті МОН.

Серед важливих умов участі такі:

  • педагогічний стаж конкурсанта/конкурсантки має бути не менше ніж 3
    роки на дату реєстрації на конкурс;
  • основним місцем роботи конкурсанта/конкурсантки має бути заклад
    загальної середньої освіти;
  • Для участі в конкурсі педагогічним працівникам необхідно:
  • зареєструватися з 25 вересня до 16 жовтня 2022 року на офіційній сторінці конкурсу в розділі «Реєстрація учасників 2024»
  • подати організаційному комітетові першого туру конкурсу інформаційну картку у терміни, які визначають відповідні оргкомітети першого туру конкурсу.

Додаткова інформація та матеріали конкурсу будуть розміщені на сайті Міністерства освіти та науки України  за покликанням.

Запрошуємо до участі  у всеукраїнському конкурсі  «Учитель року – 2024»  педагогів, які  бажають підвищити свою  професійну майстерність та поділитися своїм педагогічним досвідом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *