Сьогодні рюкзаки були передані безпосередньо кожному закладу.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Директори гімназій та ліцеїв чи представники адміністрації закладу, впродовж половини дня отримували німецькі подарунки.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Були присутні Чернівецький міський голова Роман Клічук, голова виконавчого комітету міської ради Сергій Добржанський та начальниця Управління освіти Ірина Ткачук.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Цей проєкт реалізований за сприяння німецької організації “Blau-Gelbes Kreuz” та ГО “Чернівецька бізнес-група GBG”.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Сьогодні майже три тисячі шкільних рюкзаків отримали 45 комунальних закладів загальної середньої освіти та 5 приватних закладів Чернівецької громади. Відтак вони будуть роздані першокласникам. Всі шкільні портфелі – різного кольору, є окремо для хлопчиків, окремо для дівчаток.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Рюкзаки добротної якості, з ортопедичною спинкою. Всередині кожного є також пенал з відповідним приладдям та сумочка для спортивної форми.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
На рюкзаках залишилися цінові бірки, тому можна побачити вартість рюкзака – майже 300 євро. Отож, чернівецькі першачки отримають справді якісні подарунки від німецьких благодійників.