Всі діти рівні, і всі – талановиті!

У Чернівцях стартував Всеукраїнський дитячий інклюзивний культурно- мистецький фестиваль “Наш чудовий СонцеСвіт”.
Вчора відбулося відкриття фестивалю, а триватиме він до 24 травня. “Наш чудовий СонцеСвіт” проводиться в тому числі і за підтримки Управління освіти Чернівецької міської ради.
Всіх, хто завітав на фестиваль, що відкрився у дворику Ратуші, привітав заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк.
Про важливість такого заходу зауважила у своєму слові Надія Шевченко, радниця Чернівецького міського голови з питань креативної діяльності та позашкільної роботи закладів освіти.
Адже серед учасників – багато дітей із закладів освіти Чернівців. Тут були дошкільнята, школярі, вихователі, вчителі та директори,
Відбулася презентація інклюзивної виставки живопису та малюнку “Кольори Перемоги”, вручення дипломів учасникам виставки, патріотичний флеш моб “Ми діти твої, Україно!”
На виставці було презентовано понад 150 художніх робіт дітей з особливими освітніми проблемами.
Цей фестиваль, який проводиться у Чернівцях, завдяки старанням директорки інклюзивного культурно-мистецького центру “Чернівці” Лідії Анциперової, засвідчує, що всі діти повинні мати і мають рівний доступ до культурно–мистецьких заходів та подій.
А головне, саме такі заходи роблять все для того, аби наше суспільство було інклюзивно толерантне.
Більше світлин можна переглянути на нашій ФБ-сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *