Вифлеємський вогонь миру прибуває у заклади освіти

Чернівецьких пластунів зустріли у ліцеї №5 «Оріяна».
Сьогодні тут отримали Вифлеємський вогонь, відтак інші заклади освіти Чернівецької громади можуть брати це особливе світло з цього ліцею.
До Чернівців вогонь привезли вчора з Відня. Адже, як розповіли члени «Пласту», передача Вифлеємського вогню – це передріздвяна акція, яку започаткували в Австрії у 1986 році. Саме у столицю Відня з’їжджаються представники скаутських організацій з різних країн світу. І везуть цей вогонь на свою батьківщину. А далі передають його до соціальних, медичних закладів, різних установ, організацій.
У ліцеї №5 навчається багато пластунів, так, власне, було і минулими роками. І цікаво, що принести сюди Вифлеємський вогонь випало саме в тому числі ліцеїстам «Оріяни» та батькам ліцеїстів, які теж є у «Пласті».
Пластунів зустріли учні молодшої школи. Директорка ліцею Галина Абрам’юк запропонувала всім разом заколядувати. Від Вифлеємського вогню свої свічки запалили вчителі, діти, працівники ліцею, також начальниця Управління освіти Ірина Ткачук, її заступниця Альона Онофрей.
А Вифлеємський вогонь пластуни продовжують нести по всьому місту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *