Вихованці СДНЗ №36 вітали своїх рідних жінок зі святом!

Восьмого березня люди в нашій Україні відзначають Міжнародний жіночий день. У цю дату жінкам прийнято дарувати листівки, квіти, подарунки. День 8 Березня призначений спеціально для того, щоб зробити приємне своїм найріднішим жінкам: мамі, сестрі, бабусі, подрузі, вихователям. Вже так повелося, що в дитячому садочку діти готують свято для своїх рідних, а що може зрівнятися з підготовленим таночком, піснею, прочитаним віршем в цей святковий день?
Педагоги разом з вихованцями спеціального дошкільного навчального закладу №36 підготували свято від душі. Найріднішим жінкам діти дарували танок «Ангелів», помилувалися всі присутні в залі красою «Ромашкового поля» до якого прилетіли весняні
«Бджілки» у виконанні самих маленьких дітей. Кожного дня господині готують їжу на всю родину, перуть, прибирають, тому не обійшлося без таночку «Кухарів» яке показали діти. Приємним сюрпризом для мам був спільний танок татусів з донечками, який до сліз розчулив жінок.
Багато жінок – творчі люди, а вихователі самі найталановитіші і великі трудівниці які співають, танцюють, вишивають, майструють своїми руками. Ось і до свята 8 Березня своїми руками були виготовлені всі костюми і прикраси для оформлення музичної зали, яка слугувала фотозоною. Жінкам, які зберігають домашнє вогнище і зігрівають світ своєю любов’ю та добротою було весело і святково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *